شرایط استفاده از فروشگاه

>> قوانین کلی فروشگاه سیب گیم :

۱ – کلیه فعالیت های فروشگاه سیب گیم مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد و خرید از این فروشگاه به منزله پذیرش قوانین جمهوری اسلامی و همچنین قوانین فروشگاه میباشد.

۲ – کلیه خریداران قبل از خرید موظف اند که کلیه ویژگی ها و کلیه توضیحات و موارد لازم موردنیاز هر محصول را به دقت مطالعه کرده و درصورتی که شرایط اجرای بازی روی سیستم آنها فراهم بود، اقدام به خرید کنند( عواقب عدم نصب در صورت هماهنگ نبودن بازی با شرایط خریداران، بر عهده خودشان میباشد)

۲ – کلیه خریداران قبل از خرید موظف اند که کلیه ویژگی ها و نکات و توضیحات دیگر محصولات خریداری شده را بررسی کرده سپس اقدام به خرید و پرداخت وجه نمایند ، در صورت هماهنگ نبودن قطعات یا محصول خریداری شده با سیستم به عهده خریدار میباشد.

۳ – کلیه خریداران موظف هستند که هنگام خرید اطلاعات و آدرس دقیق محل ارسال مرسوله پستی خود را ثبت نمایند و عواقب ناشی از عدم ثبت مشخصات دقیق بر عهده خریدار میباشد.

۴ – خریدار موظف است که سفارش خود را هنگام دریافت از مامور اداره پست با مندرجات فاکتور کالا روی بسته تطبیق داده و در صورت هر گونه مغایرت در سفارش و یا کسر و ایراد فیزیکی و ظاهری از قبیل (شکستگی و له شدگی و …) از دریافت کالا خودداری کند،

لازم به ذکر است که دریافت کالا به هر نحو به منزله تایید صحت و کامل بودن و سلامت ظاهری کالا میباشد و پس از ان هیچ گونه عذری پذیرفته نیست.!

۵ – بعد از اینکه محصول به دست خریدار رسید به مدت ۲۴ ساعت از زمان دریافت فرصت دارد که محصولی که از ما دریافت کرده است را تست کرده و اگر احیانا مشکلی وجود داشت به ما اعلام کند. اگر بیش از ۲۴ ساعت زمان بگذرد هیچ عذری از جانب ما پذیرفته نیست.

بعد از دریافت محصول از مامور پست ، خریدار موظف است به مدت ۲۴ ساعت از زمان دریافت مرسوله ، اقدام به تست محصول کرده و اگر مشکلی وجود داشت به ما اعلام کند ، درصورتی که بیش از ۲۴ ساعت بگذرد و خریدار مشکل محصول را اعلام نکند از جانب ما پذیرفته نیست.

۶ – محصولات سیب گیم به صورت زیر برای کاربران ارسال میگردد :

۱٫محصولات بازی و گیم اورجینال شرکتی بوده و دارای پشتیبانی از خود شرکت مربوطه میباشند و درصورت هر گونه مشکل در نصب باید با شرکت مربوطه تماس گرفته شود.

۲٫محصولات دیگر مانند سخت افزار ، لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر و … دارای گارانتی ۲۴ ساعته سیب گیم بوده.

۸ – هزینه ارسال پستی محصولات بر عهده خریداران میباشد که به دو روش پست سفارشی و یا پست پیشتاز و با تخفیف برای کلیه خریداران اعمال میشود.

۹ – پرداخت از فروشگاه سیب گیم به صورت آنلاین و با کارت های عضو شتاب میباشد.

۱۰ – کلیه محصولات خریداری شده از فروشگاه در اولین روز کاری بعد از خرید برای خریداران ارسال میگردد و لازم به ذکر است در روز های پنج شنبه و جمعه و همچنین روز های تعطیل رسمی محصولات ارسال نمیگردد.مدت ارسال محصولات با سرویس پیشتاز بین ۲ الی ۳ روز کاری و محصولات با پست سفارشی بین ۳ تا ۵ روز کاری میباشند.

 

۱۱ –تمامی اطلاعات شخصی هر خریدار جز اطلاعات محرمانه فروشگاه سیب گیم میباشند و وظیفه ما حفاظت از اطلاعات شخصی خریداران است.